Všeobecné obchodní podmínky

Základní údaje o mně

Filip Novák, DiS. Sídlo: Palackého třída 131, Brno – Královo Pole, 612 00, IČ: 73943118, E-mail: zeptejsefilipa@gmail.com

Za účelem běžné komunikace a řešení různých podnětů a reklamací vám poskytuji možnost kontaktovat mě na uvedeném e-mailu. Tento kontakt slouží k zajištění efektivní a řádné komunikace mezi námi.

Konzultace a mentoring

Konzultace probíhají dle dohody prostřednictvím online streamu, osobně nebo telefonicky v dohodnutém rozsahu.

Mentoring probíhá dle dohody prostřednictvím online streamu, nebo telefonicky v dohodnutém rozsahu. Je možné se po vzájemné dohodě domluvit i na osobním setkání, přestože mentoring je koncipován pro online streamy, nebo telefonáty. V průběhu mentoringu máte možnost se mnou komunikovat po e-mailu dle potřeby.

Konzultace i mentoring probíhají formou předplacených balíčků hodin konzultací podle aktuální nabídky. Existuje možnost navázat spolupráci jinou formou na základě vzájemné dohody.

Platnost zakoupených hodin

Zakoupené hodiny konzultací a mentoringu jsou platné 12 měsíců od zaplacení faktury. Po uplynutí této doby předplacené hodiny propadají bez nároku na vrácení peněz.

Do fakturovaných hodin započítávám:

  • všechny naše pracovní schůzky
  • telefonáty a streamy delší než 15 minut
  • analytické a shrnující e-maily s přípravou delší než 15 min
  • analýza podkladů a dokumentů, které mi poskytnete
  • příprava dokumentů, podkladů a výstupů, na kterých se dohodneme
  • cesty mimo Brno podle tarifu 15 Kč/km

Veškerý odpracovaný čas zapisuji s popisem činnosti do přehledné tabulky. Fakturuji jen to, co skutečně odpracuji.

Platba

Předem na účet na základě faktury.

Vrácení peněz

Z důvodu vyhrazení času pro konkrétní klienty a omezené kapacity, nenabízím vrácení peněz za zakoupené balíčky. Pokud máte pochybnosti o tom, zda budete schopni využít mentoring, nebo zda budou mé služby vyhovovat vašim požadavkům, doporučuji využít jednorázové konzultace. Tyto konzultace vám umožní vyzkoušet mé služby a získat lepší představu o tom, zda jsou pro vás vhodné. Pokud máte jakékoli dotazy týkající se mentoringu nebo jednorázových konzultací, neváhejte mě kontaktovat a rád vám pomohu.

Rušení schůzek

Pokud rušíte dohodnutou konzultaci minimálně 24 hodin předem, neúčtuji poplatek. V případě, že na schůzku nedorazíte, nebo ji zrušíte méně než 24 hodin předem, odečtu hodinu z vašeho předplaceného balíčku.

Ve výjimečných případech se můžeme domluvit na náhradní konzultaci. Termín a čas vám nabídnu podle aktuálních možností.

Ukončení spolupráce

Vyhrazuji si právo ukončit naši spolupráci, pokud se bude významně odchylovat od mých hodnot uvedených na mých webových stránkách. V tomto případě vám vrátím peníze v hodnotě nevyčerpaných konzultací.

Stejně tak si vyhrazuji právo spolupráci odmítnout, a to ze stejných důvodů uvedených výše.