Změna
kterou získáš správný směr
systém
kterým získáš čas a kontrolu
fokus
díky kterému budeš růst

Mentoring plán je pro Tebe, pokud:

 • Chceš rozvíjet své schopnosti a soustředit se na dosahování pracovních výsledků.
 • Máš jasno ve svých kariérních cílech, potřebách a přáních. Mentoring není terapie, kde se člověk jen bezcílně toulá. Mentorované osoby jsou zodpovědné za vytváření agendy mentoringu, takže jim musí být jasné, co od mentoringu očekávají.
 • Jsi ochoten požádat o pomoc, ukázat svou zranitelnost a prozkoumat různé cesty a perspektivy. Musíš být otevřený a vnímavý k učení a zkoušení nových nápadů.
 • Máš schopnost přijímat zpětnou vazbu, nebrat si věci osobně a zaměřit se na cíl, kterého chceš dosáhnout. Jen s tvojí součinností bude vše možné.
 • Jsi zodpovědný za svou vlastní proaktivitu. Budu chtít vidět posun a růst. Domluvíme-li se, že něco uděláš, tak to udělej. Sedět na vedlejší koleji v mentorském vztahu nebude fungovat.
 • Jsi připraven a schopen se pravidelně scházet. Rozvoj vztahů nějakou dobu trvá, takže musíš být vytrvalý, trpělivý a odhodlaný. Jen tak dokážeš víc, než si dokážeš představit a já tě na tvé cestě maximálně podpořím.

Společná práce s mentorem

Položím ti jednoduchou otázku. Co je v podnikání důležitější?

Rychlost, nebo směr?

Když v polovině roku 2016 Facebook poprvé zavedl živá videa pro ČR, byl jsem jedním z prvních tvůrců, kteří živě vysílali. Rychlost v takových okamžicích je 100% důležitá. Podnikání ale není update, který je potřeba co nejdříve vyzkoušet. Pokud ses nerozhodl podnikat krátkodobě a toužíš po vybudování profitabilní a rostoucí firmy, která ti bude financovat tvé sny a představy o životě, svobodě a rozhodování, pak směr, je pro budoucnost významnější, než rychlost.

Vím, že jsi přišel hledat správný směr. Mentor tě nasměruje správně, protože cestu po které ty nyní jdeš, už sám mnohokrát prošel.

graf-rychlost-smer-1

Tečka nahoře, je tvůj výchozí bod. Zde tvá cesta začíná a je na tobě, kam bude pokračovat. Je to přesně dnešní datum.

graf-rychlost-smer-2

Oranžová šipka znázorňuje směr, který zvolíš s mentorem.

Fialová šipka znázorňuje směr, který zvolíš bez mentora.

graf-rychlost-smer-3

Rozdíl těchto dvou směrů se zpočátku zdá neznatelný.

Takto brzy nemusí být výsledky ani u jednoho směru.

graf-rychlost-smer-4

Takto vypadá rozdíl po 6 měsících.

graf-rychlost-smer-5

A tak vypadá rozdíl zvolených směrů s mentorem a bez mentora po 12 měsících.

Je jedno, jak rychle jdeš.

Když nevíš kudy, jdeš pravděpodobně špatným směrem.

 

Jsi otevřený ke změně?

Jsi připravený systematizovat své kroky?

Jsi připravený na 3měsíční soustředění s mentorem?

 

Tohle budou tvé nejlepší 3 měsíce!

✦ Změna ✦ Systém ✦ Fokus

 

LET’S GO!

Investice do mentoringu

V mentoring plánu s tebou promýšlím cokoli, co je potřeba a mým hlavním cílem je posunout tvůj projekt i postoj k byznysu tím správným směrem. Pro představu vybírám některé okruhy, které spolu můžeme řešit, jednat o nich a promýšlet:

 • Návrh a implementace byznys modelu, prezentace značky, obsahové strategie.
 • Škálovatelnost tvého byznysu v souvislosti s tím, co je nejlepší pro tebe, tvou osobnost, cíle, preference a životní styl.
 • Vytváření unikátních, kreativních a profitabilních marketingových kampaní a během toho vylepšování tvých marketingových a prodejních dovedností.
 • Systematizování tvého podnikání pomocí 6 nejúčinnějších obchodně organizačních schémat tak, aby jsi měl volnější ruce a neztrácel čas zbytečnými úkony, které lze delegovat, automatizovat, nebo odklonit pomocí smysluplně zvoleného funnelu.
 • Nastavení ideálního harmonogramu bannerů, upsell, backsell, SEO, chatbotů, e-mail marketingu a dalších automatizací).
 • Promyšlení efektivní Go-To-Market strategie pro každý produkt, který vytvoříš.
blank

Rare Places - Ondřej Filgas

Ondra mě oslovil s požadavkem systematizace marketingových aktivit, asistence při postavení byznys modelu a vytvoření rutin pro oslovování významných sponzorů a influencerů v odvětví. Bylo potřeba ze všech nápadů, které Ondra měl, vybrat ty, které dávají nejvíce smysl pro dosažení cílů, které jsme pro naše první 3 měsíce mentoringu zvolili.

Ondra do projektu Rare Places investuje všechen svůj volný čas i finance a jeho hlavním cílem je zpřístupnit krásné architektonické stavby a místa české republiky tak, aby si je užila odborná a stejně tak i neodborná veřejnost.

S Ondrou jsme podrobně rozebrali komerční potenciál služeb, které by definovaly jeden srozumitelný obchodní model. Tato část byla zcela klíčová pro pozdější významné spolupráce, strategické partnery, nebo oslovení generálního sponzora.

Vytvořili jsme proces pro oslovení nových partnerů a nastavili měřitelný a udržitelný publikační plán v obsahové strategii. Během spolupráce vzniklo velké množství tabulek a rozborů, které v budoucnu zachrání projekt od vyklouznutí do slepých uliček.

Udělalo mi velkou radost, že se v průběhu spolupráce Ondra dostal do e-magazínu FORBES, kde s ním vyšel rozhovor, začal samostatně jednat s významnými partnery pro svůj projekt, získal první zakázku a další je v jednání a vyhrál 2. místo na mezinárodním veletrhu cestovního ruchu.

Byznys ale nejsou jen čísla, statistiky, procesy a produkty. Jsou to také lidé, zákazníci, partneři, konkurence a vztahy, na kterých záleží především. Vyjednávání, která tě čekají, nebudou vždy probíhat v ideálních podmínkách a tvé schopnosti rozhodnou, zda se ti budou otevírat dveře, nebo ne. V těchto oblastech ti rád pomohu:

 • Vytváření hodnotných vztahů, které jsou autentické a založeny na Win-Win principu.
 • Transformace v sebevědomého a silného lídra, obchodníka a člověka, se kterým je radost se dohodnout.
 • Prevence nejčastěnějších chyb v komunikaci se zákazníkem a obchodním partnerem.
 • Osvojit si schopnost klást si správné otázky.
 • Neomezená e-mail podpora po celou dobu plánu.
 • Přístup zadarmo ke všem placeným online kurzům, webinářům, šablonám, vzdělávacím materiálům, vylepšením a knihám, které během naší spolupráce vytvořím.
 • Přístup do databáze zdrojů zdarma pro podnikatele a kreativce na https://zsfd.cz

Jsi připraven pořádně makat?

Tady vše začíná, připoutej se a jedem!

Mentoring

3 měsíce
39.000 Kč bez DPH
 • Absolutní diskrétnost
 • Nové placené kurzy na zsf.cz zadarmo
 • Přístup k databázi zdrojů zsfd.cz
 • Individuální plán online schůzek
 • Použití nadstandardních SEO nástrojů
byznys
blank

Silná, pozitivní změna pro tvůj osobní růst,
tvou firmu, tvé podnikání a tvou komunitu začíná zde!

Společně vytvoříme všechny procesy pro rozvoj a podporu tvého podnikání, které nutně potřebuješ k realizaci silných, pozitivních změn. Jsem mentor s pestrými zkušenostmi napříč desítkami oborů a tisícemi hodin konzultací. Pokud jsi připraven začít nebo pokračovat ve své cestě k tomu, abys byl lepším lídrem, obchodníkem, marketérem, ke kterému navíc ostatní vzhlíží a zákazníci se k němu vrací, jsem tu, abych ti pomohl.