BUDUJ
svůj vlastní byznys
STAŇ SE
kým máš být
NAPLŇ
své poslání

Mentoring plán je pro Tebe, pokud:

 • Chceš rozvíjet své schopnosti a soustředit se na dosahování pracovních výsledků.
 • Máš jasno ve svých kariérních cílech, potřebách a přáních. Mentoring není terapie, kde se člověk jen bezcílně toulá. Mentorované osoby jsou zodpovědné za vytváření agendy mentoringu, takže jim musí být jasné, co od mentoringu očekávají.
 • Jsi ochoten požádat o pomoc, ukázat svou zranitelnost a prozkoumat různé cesty a perspektivy. Musíš být otevřený a vnímavý k učení a zkoušení nových nápadů.
 • Máš schopnost přijímat zpětnou vazbu, nebrat si věci osobně a zaměřit se na cíl, kterého chceš dosáhnout. Jen s tvojí součinností bude vše možné.
 • Jsi zodpovědný za svou vlastní proaktivitu. Budu chtít vidět posun a růst. Domluvíme-li se, že něco uděláš, tak to udělej. Sedět na vedlejší koleji v mentorském vztahu nebude fungovat.
 • Jsi připraven a schopen se pravidelně scházet. Rozvoj vztahů nějakou dobu trvá, takže musíš být vytrvalý, trpělivý a odhodlaný. Jen tak dokážeš víc, než si dokážeš představit a já tě na tvé cestě maximálně podpořím.

Společná práce s mentorem

Položím ti jednoduchou otázku. Co je v podnikání důležitější?

Rychlost, nebo směr?

Když v polovině roku 2016 Facebook poprvé zavedl živá videa pro ČR, byl jsem jedním z prvních tvůrců, kteří živě vysílali. Rychlost v takových okamžicích je 100% důležitá. Podnikání ale není update, který je potřeba co nejdříve vyzkoušet. Pokud ses nerozhodl podnikat krátkodobě a toužíš po vybudování profitabilní a rostoucí firmy, která ti bude financovat tvé sny a představy o životě, svobodě a rozhodování, pak směr, je pro budoucnost významnější, než rychlost.

Vím, že jsi přišel hledat správný směr. Mentor tě nasměruje správně, protože cestu po které ty nyní jdeš, už sám mnohokrát prošel.

„Spolupráce s Filipem nás poslala správným směrem. Předčila naše očekávání. A jestli Filipa doporučit dál? Určitě! Pokud se chcete posunout, běžte do toho!“

Majitelé, RIVESTI s.r.o.

blank

V jaké jsme byli situaci

Filipa jsme již před lety sledovali na YouTube v rámci marketingové show „Zeptej se Filipa“. Již tehdy nás svou produkcí a znalostmi zaujal a inspiroval. V době, kdy jsme dokončili náš nový web (rok 2022), přišel moment, kdy jsme potřebovali pomoci. Bylo potřeba nastavit ucelenou marketingovou strategii a posunout firmu dál. Svým stylem práce a zapálením, nám byl Filip blízký. Cena mentoringu byla pro nás přijatelná a tak jsme se rozhodli Filipa oslovit.

Začátek spolupráce

Nastavený proces mentoringu nám vyhovoval. Na startu nás Filip poznal a analyzoval. Důležitá pro nás byla pravidelnost konzultací a držení se nastaveného plánu. Líbilo se nám, že během mentoringu vzešlo od všech spousta myšlenek a nápadů, které se rozvíjely a posouvali nás dál. Filip nám dodal také odvahu, nebát se, vzít do ruky mobil a začít točit videa.

Největší přínosy

Po absolvování mentoringu jsme identifikovali své silné i slabé stránky. Naučili jsme se efektivitě a smysluplně rozdělovat práci v rámci týmu, změnili přístup k sociálním sítím, k tvorbě videí na YouTube, naučili se pracovat s grafikou a dalšími aplikacemi.

Doporučení

Spolupráce s Filipem nás poslala správným směrem. Předčila naše očekávání. Důležitou roli hrálo i naše samotné odhodlání učit se novým věcem. Jsme za tuto zkušenost moc rádi. A jestli Filipa doporučit dál? Určitě! Pokud se chcete posunout, běžte do toho!

Je jedno, jak rychle jdeš.

Když nevíš kudy, jdeš pravděpodobně špatným směrem.

 

Jsi otevřený ke změně?

Jsi připravený systematizovat své kroky?

Jsi připravený na 3měsíční soustředění s mentorem?

 

Tohle budou tvé nejlepší 3 měsíce!

✦ Změna ✦ Systém ✦ Fokus

 

LET’S GO!

„Vynaložené finance do mentoringu s Filipem se zhodnotily v krátkém časovém horizontu optimalizací našich interních procesů.“

Ondřej Filgas, Rare Places

blank

V jaké jsme byli situaci

Požádali jsme Filipa o pomoc s marketingovou a vývojovou stránkou projektu Rare Places. Ještě před oslovením jsme měli v plánu představit naši novou knihu Rare Places, ale po dlouhých hodinách rozmýšlení jsme se rozhodli využít tehdejší budget a energii pro vývoj projektu samotného (jak po marketingové stránce, lepší monetizaci projektu a obohacení sociálních sítí zajímavými spoluprácemi, apod).

Potřebovali jsme vše projít s někým, kdo má zkušenosti, větší přehled a dokáže nám poradit co nejvýhodnější strategii, která přinese co nejdříve ovoce. Vyvede nás ze slepých uliček a doporučí investovat na místa, která projektu pomůžou k jeho expanzi a budoucímu úspěchu.

Začátek spolupráce

Líbilo se mi, že od začátku spolupráce mělo vše systém, vše důležité se zapisovalo do sdílených Google tabulek, které hodně usnadňovaly orientaci ve fázích projektu a jednotlivých úkolech. Filip každý krok trpělivě vysvětloval a demonstroval na mnoha ukázkách z praxe. Každá schůzka se nahrávala, takže jsme si mohli záznamy z jakéhokoli mentoringu pouštět kdykoli. Pomohlo nám také, že z každé konzultace vzešlo mnoho nápadů na vylepšení, ze kterých se rovnou dělaly úkoly s termínem splnění, takže se vše posouvalo neskutečnou rychlostí kupředu.

Naučili jsme se samostatně provádět analýzu klíčových slov, průzkum trhu, oslovovat nové partnery, psát e-maily, ve kterých nebylo zbytečných vět a s tím vším nám Filip během celé spolupráce hodně pomáhal. Kromě mentoringu jsme mnoho věcí s Filipem vyřešili i přes e-maily a to mohu říct, že se nejednalo o žádné strohé odpovědi. Filip se našim tématům a dotazům naplno věnoval a e-mailová komunikace byla rychlá a orientovaná na náš růst a úspěšnost projektu.

Největší přínosy

Největším přínosem bylo vytvoření několika marketingových procesů, které jsme si vzali za své a i dnes je nadále rozvíjíme. Definovali jsme hlavní službu, vytvořili retenční strategii, zjednodušili obchodní proces a oslovovali nové strategické partnery.

Dokázali jsme dát projektu komerční smysl, vytvořila se první prezentace produktů, mediální balíčky a videoprodukce. Sepsala se smlouva s hlavními jednateli o distribuci podílu ve společnosti. Plánoval se kalendář obsahu. Aplikoval se proces pro akvizici nových zakázek. Začalo se naplno využívat potenciálu sociálních sítí.

Dostali jsme se do časopisu FORBES, vyhráli jsme ocenění na mezinárodním veletrhu cestovního ruchu a díky komunitě, kterou jsme tvořili jsme na HitHitu vybrali 234 045 Kč na naši novou knihu Rare Places Bedekr. Vynaložené finance do mentoringu s Filipem nám pomohly se v krátkém časovém horizontu pohnout kupředu a optimalizovat naše interní procesy.

Doporučení

Spolupracovat s Filipem se vyplatí těm, kteří potřebují dát svému podnikání systém a udělat změny tam, kde jsou nejvíc potřeba. Tak, aby vše fungovalo. My, jako mladý startup jsme od Filipa vytěžili velké know-how i nad rámec toho, co jsme od spolupráce očekávali a proto každému doporučuji využít Filipa dokud to jde.

Díky systematizaci a automatizaci marketingového a obchodního procesu jsme se přestali fixovat na provádění časově náročných rutinních činností, ale získali čas, ve kterém se soustředíme na další růst.

Investice do mentoringu

V mentoring plánu s tebou promýšlím cokoli, co je potřeba a mým hlavním cílem je posunout tvůj projekt i postoj k byznysu tím správným směrem. Pro představu vybírám některé okruhy, které spolu můžeme řešit, jednat o nich a promýšlet:

 • Návrh a implementace byznys modelu, prezentace značky, obsahové strategie.
 • Škálovatelnost tvého byznysu v souvislosti s tím, co je nejlepší pro tebe, tvou osobnost, cíle, preference a životní styl.
 • Vytváření unikátních, kreativních a profitabilních marketingových kampaní a během toho vylepšování tvých marketingových a prodejních dovedností.
 • Systematizování tvého podnikání pomocí 6 nejúčinnějších obchodně organizačních schémat tak, aby jsi měl volnější ruce a neztrácel čas zbytečnými úkony, které lze delegovat, automatizovat, nebo odklonit pomocí smysluplně zvoleného funnelu.
 • Nastavení ideálního harmonogramu bannerů, upsell, backsell, SEO, chatbotů, e-mail marketingu a dalších automatizací).
 • Promyšlení efektivní Go-To-Market strategie pro každý produkt, který vytvoříš.

Byznys ale nejsou jen čísla, statistiky, procesy a produkty. Jsou to také lidé, zákazníci, partneři, konkurence a vztahy, na kterých záleží především. Vyjednávání, která tě čekají, nebudou vždy probíhat v ideálních podmínkách a tvé schopnosti rozhodnou, zda se ti budou otevírat dveře, nebo ne. V těchto oblastech ti rád pomohu:

 • Vytváření hodnotných vztahů, které jsou autentické a založeny na Win-Win principu.
 • Transformace v sebevědomého a silného lídra, obchodníka a člověka, se kterým je radost se dohodnout.
 • Prevence nejčastěnějších chyb v komunikaci se zákazníkem a obchodním partnerem.
 • Osvojit si schopnost klást si správné otázky.
 • Neomezená e-mail podpora po celou dobu plánu.
 • Přístup zadarmo ke všem placeným online kurzům, webinářům, šablonám, vzdělávacím materiálům, vylepšením a knihám, které během naší spolupráce vytvořím.
 • Přístup do databáze zdrojů zdarma pro podnikatele a kreativce na https://zsfd.cz

Jsi připraven pořádně makat?

Tady vše začíná, připoutej se a jedem!

Individuální mentoring plán

3 měsíce, ze kterých budeš čerpat celý život
Tvůj úspěch na dosah Rozhodni se!
 • Absolutní diskrétnost
 • Individuální plán online schůzek
 • Neomezená e-mail podpora
 • Expertní znalosti SEO a sociálních sítí
3 měsíce
blank

Silná, pozitivní změna pro tvůj osobní růst,
tvou firmu, tvé podnikání a tvou komunitu začíná zde!

Společně vytvoříme všechny procesy pro rozvoj a podporu tvého podnikání, které nutně potřebuješ k realizaci silných, pozitivních změn. Jsem mentor s pestrými zkušenostmi napříč desítkami oborů a mnoha tisíci hodin konzultací. Pokud jsi připraven začít nebo pokračovat ve své cestě k tomu, abys byl lepším lídrem, obchodníkem, marketérem, ke kterému navíc ostatní vzhlíží a zákazníci se k němu vrací, jsem tu, abych ti pomohl.