Seznam se s
FILIPEM
Od roku 2004 podnikám a zpočátku mi to šlo hodně pomalu. Málo zakázek, každý chtěl slevu, nikdo mě nebral jako profesionála, protože jsem se neuměl prodat. Během začátků mi nikdo neposkytl potřebné rady, takže jsem se na začátku podnikání nechal zaměstnat na fulltime v IBM a zakázky v rámci podnikání jsem přijímal zatím jako přivýdělek. Po 6 letech, v roce 2012 jsem měl už dostatek zkušeností a odvahy ukončit práci v IBM a věnovat se podnikání naplno. Ani to nebylo nejsnadnější a zkušenosti jsem nabíral o to rychleji.

„Věřím, že každý člověk s velkými sny si zaslouží podporu zkušenějšího.

A to je přesně má filosofie a důvod, proč jsem v roce 2016 založil marketingovou show ZeptejSeFilipa na YouTube.

Podpořím tě, při dosahování tvých velkých podnikatelských snů. Tak, abys proměnil nejen svůj vlastní život, ale i svět.“

Můžu říct, že jsem dělal pro velmi náročné a tvrdé klienty, a i když bych si možná přál, aby to tak nebylo, právě jim mohu poděkovat za žraločí ploutev a hroší kůži, která je v podnikání zcela nezbytná, pokud chceš hrát vysokou hru. Jak komunikovat, jak řešit složité situace, jak klientovi demonstrovat své silné stránky, jak získat důvěru a uzavřít obchod.

V roce 2016 jsem si uvědomil, že potřebuji víc myslet dopředu a lépe systematizovat můj byznys. Vytvořil jsem první marketingovou show v ČR a získal velké zakázky, na kterých jsem se hodně naučil.

Díky změně myšlení a zavedení účinného procesu automatizace mám více času, který využívám na přemýšlení, kam růst dál. Už nejsem otrokem klientů, kteří chtějí tu nejnižší cenu, a přitom mi zadávají velmi krátké deadlines. Už neberu každou zakázku, ale vybírám si spolupráce, ve kterých vidím smysl a příležitost uplatnit své nejsilnější stránky.

Chci, abys i ty dosáhl úspěchu, získal zákazníky snů, peníze a s nimi i svobodu dělat rozhodnutí, která tě budou motivovat, ne limitovat. S mou pomocí se přestaneš točit v kruhu otázek bez odpovědí, přestaneš vjíždět do slepých uliček, které tě zpomalují a vyčerpávají a tvé podnikání se rychle rozběhne a bude trvale prosperovat.

blank
1982
Na začátku všeho byl Rambo
Vyšel film Rambo, byl objeven bod G, Michael Jackson vydal album Thriller, kapela Down Under vydala hit Men At Work a já se narodil.
1982
blank
blank
1994
První peníze ve 12 letech
Ve 12 letech jsem začal vydělávat své první peníze sběrem starého papíru z místního supermarketu. Nejvíc jsem si vydělal 288 Kč za den! Bylo to hodně peněz. V té době stála velká točená zmrzlina 2 Kč. Za jeden den jsem si vydělal na pomyslné dvě zmrzliny denně po dobu 2,5 měsíců. Uvědomil jsem si, že není nic lepšího než si vydělat své vlastní peníze. Stačilo si všímat, kde všude se chtějí zbavit starého papíru, který bych mohl zpeněžit ve sběrně. Jedno období jsem chodil po domech, zvonil na zvonky a ptal se, zda nemají starý papír, že jim ho odvezu. Měl jsem i svá ověřená místa v klecích na papír za supermarkety.
1994
blank
blank
2000
První web je na světě
Udělal jsem první web pro svou hudební kapelu, se kterou jsem za 3 roky projel více jak 60 koncertů. Jezdil jsem závodně aggressive in-line.
2000
blank
blank
2006
Brno, můj nový domov
Odstěhoval jsem se do Brna a začal pracovat pro IBM. Během práce na 3 směny jsem založil marketingovou agenturu Síla webu. Zaměřil jsem se na SEO, kódování webů a e-shopů. Vedl jsem tým 10 šikovných lidí.
2006
blank
blank
2007
Podnikání ze školní lavice
Vystudoval jsem VOŠ marketing a VŠ marketing a management zahraničního obchodu. Nechlubím se tím a vím, že teprve zkušenost je nejlepší učitel. Tituly si nikam nepíšu, není to důležité.
2007
blank
blank
2012
Z IBM rovnou mezi žraloky
Po 6 letech práce v korporátu (IBM) odcházím na volnou nohu. S 50.000 Kč na účtě v malém pronájmu, jím konzervy, spím na zemi a beru každou zakázku.
2012
blank
blank
2016
Založení ZeptejSeFilipa
Zakládám první marketingovou show v ČR pod názvem ZeptejSeFilipa, která startuje 1. 1. 2016 prvním videem na YouTube.
2016
blank
blank
1/2 2017
Manažerská zkušenost v B2B
Pracoval jsem v americké firmě Worklio jako marketingový manažer. Prodávali jsme mobilní aplikaci pro HR firmy v B2B segmentu.
1/2 2017
blank
blank
2/2 2017
Vysněná práce pro Shoptet
Začal jsem dlouhodobou spolupráci s jedničkou na trhu mezi e-shopy Shoptet. Vytvořil jsem marketingovou show Shoptet.TV, natočil 109 vzdělávacích videí a získal pro Shoptet přes 5,5 tisíce nových odběratelů YouTube.
2/2 2017
blank
2018
Online kurzy na ZSF.CZ
Pravidelně streamuji na svém YouTube a tvořím online kurzy pro všechny ty, kteří chtějí posunout své podnikání díky praktickým a názorným návodům. Online kurzy lze zakoupit v e-shopu.
2018
2020
Marketing pro fotovoltaiku
Marketingová strategie a pravidelné konzultace pro třetí největší velkoobchod s fotovoltaikou ve střední Evropě s mateřskou základnou v Německu Krannich Solar.
2020
2021
Školení jak uspět na Facebooku
Rozjíždím další sérii 3týdenních školení s názvem "Jak uspět na Facebooku". Jedná se o nejoblíbenější a nejžádanější online live stream kurz roku.
2021
2022
Marketing mentor
O své zkušenosti a znalosti se rád dělím s lidmi, kteří je úspěšně využijí ve svém podnikání. Zavádím službu mentoringu pro jednotlivce a firmy. Scházíme se každý týden a systematicky posouváme projekty k předem zvoleným cílům. Čas ukazuje, že tato služba byl krok velmi správným směrem. Roste zájem o dlouhodobý mentoring.
2022
blank

Kdo tedy jsem?

Dnes jsem respektovaný marketér a moje videa obíhají celou zemi, promítají se na středních a vysokých školách v hodinách marketingu a ekonomie, přednáším na významných konferencích a zákazníci se na mě obracejí zcela automaticky.

Za posledních 10 let jsem nemusel zaplatit za PPC reklamu a přesto mám zakázek přesně tolik, kolik jich potřebuji a chci, stejně jako volného času, který využívám k odpočinku a realizací nových nápadů, které přinesou zisk v budoucnu.

Mluví za mě výsledky. Miliony zhlédnutí na YouTube a desítky milionu oslovených lidí, prostřednictvím příspěvků na sociálních sítích, které se šíří bez jediné koruny v reklamě. Tento rok jsem se rozhodl, že se o své know-how podělím s kreativními lidmi, kteří mají ambiciózní projekty a cíle. Formou mentoringu.